ДОРОГІ БАТЬКИ ТА ОПІКУНИ!

ДОРОГІ БАТЬКИ ТА ОПІКУНИ!

Ми знову звертаємось до вас з надзвичайно важливою та тривожною темою!
Останнім часом у м. Київ відбулася низка трагічних нещасних випадків, які привели нас всіх в стан шоку та величезного занепокоєння. Шестеро дітей в місті Київ скоїли самогубство, стрибнувши з дахів багатоповерхових будинків. Це справжня трагедія, і ми не можемо залишити це без уваги.

Обставини та деталі цих подій вказують на те, що вони можуть бути пов’язані з якимось новим і небезпечним явищем у соціальних мережах, схожих на давно відому гру “Синій Кит”. Ця гра, якщо це її прототип, може мати надзвичайно небезпечний вплив на молодь.

Ми закликаємо всіх батьків та опікунів звертати увагу на своїх дітей, на будь-які зміни у їх поведінці, настрою тощо. Спілкуйтеся з ними, підтримуйте дружні стосунки, приділяйте увагу їхнім турботам та питанням. Якщо ви помічаєте будь-які ознаки стресу, занепокоєння чи поганого самопочуття у вашої дитини, обов’язково звертайтеся до професійної допомоги. Психологи та консультанти допоможуть розібратися в ситуації, підтримати дитину та вирішити проблему.

Окрім спілкування, вкрай важливо бути в курсі змін у житті своєї дитини в онлайн-середовищі. Моніторте їх активність в соціальних мережах та ігрових платформах, інформуйте їх про небезпеку та наслідки негативної взаємодії в інтернеті.

Нам всім потрібно працювати разом, щоб захистити наших дітей від небезпеки. Подібні події є нагадуванням про важливість бути турботливими та відкритими у спілкуванні зі своєю родиною. Нехай наша обізнаність та підтримка допоможуть зберегти життя та добробут наших дітей!

З найкращими побажаннями,
Пошуково-рятувальний загін “Мілена”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.